Про сайт

Фото Юрія Чернієвського

Юрій Чернієвський

Про сайт:

SEO – Пошукова оптимізація, пошуковий маркетинг – SEM, огляд основних тенденцій, факторів, змін, аналіз технологій пошукових систем, динаміки їх змін, WEB розробка, консультації з питань інформатизації. Такий неповний перелік тем, які розглядаються на сайті.

Кожен розробник web сайтів рано чи пізно замислюється над питаннями SEO. Основним джерелом інформації є звичайно інтернет.

В сфері пошукової оптимізації потрібно з великою обережністю відноситься до джерел інформації. Адже виконуючи купу помилкових кроків ми втрачаємо дорогоцінний час. Велика кількість “доброзичливих” “SEO спеціалістів” публікує інформацію, яка не відповідає дійсності. Можливо деякі з них дійсно щиро хочуть допомогти, але можуть припускатися помилок. Якщо раніше фактори оптимізації зазнавали постійних змін і важко було дослідити якісь сталі тенденції, то схоже прийшов час стандартизації і пошукова оптимізація становиться науковою дисципліною.

Більшості з нас у власних спілкуваннях частенько доводилося чути, що для досягнення успіхів у SEO достатньо створити оригінальний, змістовний контент, і мовляв пошукові машини обов’язково оцінять контент і будуть підіймати пошуковий рейтинг. Все на перший погляд вірно, але на практиці виявляється не все так просто. Якщо Google використовує більше 200 факторів аналізу web сторінок, чи може бути достатньо оригінальності контенту? Кожен SEOшник проходив цей важкий шлях і проходить його і нині, тому хочу запропонувати своєрідний “бортовий журнал” шляху до ефективного SEO.

Слід окремо зазначити, що SEO – це наука, яка потребує глибокого вивчення, цілеспрямованого підходу, а методом “наукового тику” добитися високих показників навряд чи вийде.

Web Vast Group

Про сайт Web Vast Group можна сказати наступне – це місце, де Ви зможете знайти ефективні поради професійних SEO маркетологів, які дійсно спрацьовують і отримують на виході позитивні результати. На цьому сайті не буде якихось дуже “заумних” порад, але і не буде сміття, тут живуть поради, які реально працюють.

Особисті авторські судження

Якщо “офіційною” мовою, то Ви потрапили на тематичний блог, присвячений WEB. У блозі розглядаються питання сайтобудування, пошукової оптимізації, WEB стандартів, крім вузькоспеціалізованих тем також розглядаються питання (мої окремі судження) ролі інтернету в житті людини та суспільства, перспективи розвитку, психологічні аспекти взаємодії людини та віртуальної реальності.

Про автора:

Автор блогу: Чернієвський Юрій.

Освіта: Сумське культурно-освітнє училище.

  • Культурно-освітня робота.

Сумський державний університет.

  • Спеціаліст: “Інформатика”.
  • Бакалавр: Прикладна математика за фаховим спрямуванням інформатика.

Автор публікацій про MIDI технології українською мовою на сайті Український MIDI репозиторій.