PageSpeed Insights – Аналізатор

PageSpeed Insights

Сьогодні мова піде про чудовий аналізатор швидкості завантаження сторінки від Google – PageSpeed Insights. Судячи з останніх змін, Google створює все більше комфортних і ефективних інструментів для SEO.

Одночасно досягається дві мети:

Ефективний інструмент від самих розробників пошукової системи надає можливість якісно підготувати сайт відповідно тих же факторів самої системи.

У розробників не “вибухає” мозок від делеми, чи сподобається пошуковій системі параметр швидкості завантаження сторінки!

Швидкість завантаження сторінки – важливий фактор SEO оптимізації.

Нагадаю читачам, що пошукова система Google на сьогоднішній день використовує більш ніж 200 факторів для аналізу сайту, від яких залежить буде сайт просуватися у пошуковій ієрархії, чи буде пасти задніх. Одним із вагомих факторів визначення продуктивності сайту є швидкість завантаження. Тут довго пояснювати не варто, швидко – значить круто! Нажаль різного роду “мульки”, які роблять сайт привабливим і “крутим”, приводять до збільшення об’єму файлів css, JavaScript, та зображень.

Є чудовий інструмент від Google, за допомогою якого ми проаналізуємо швидкість завантаження сторінки – читаємо далі та користуємося на здоров’я!

Скористаємося безкоштовною послугою від Google

Переходимо за посиланням Аналізатор швидкості завантаження сторінки  

Статистичні дані про PageSpeed

Статистичні дані про PageSpeed

Вводимо адресу вашого сайту у відповідне поле, тиснемо кнопку “Аналізувати” .

PageSpeed ​​Insights - Результат

PageSpeed ​​Insights – Результат

Полюбувалися результатом і прокручуємо сторінку аналізатора до низу і там шукаємо посилання в реченні “Завантажте оптимізовані зображення, сценарії JavaScript і ресурси CSS для цієї сторінки”. Дивіться малюнок нижче:

PageSpeed Insights - оптимізовані файли

PageSpeed Insights – оптимізовані файли

Завантажуєте на комп’ютер архів з оптимізованими файлами, розпаковуєте і перезаписуєте ними, замінюючи оригінальні. Файлів може бути чимало, читаємо список у файлику MANIFEST, який знаходиться в архіві. Не забудьте зробити попередньо резервні копії!

Знову проводимо аналіз описаним вище методом і дивимося на результат на малюнку 4.

Результат аналізу після перезапису оптимізованих файлів

Малюнок 4 Результат аналізу після перезапису оптимізованих файлів

Висновок:

Зверніть увагу на малюнок вище, Ви побачите що описана у статті процедура досягла певних успіхів, після перезапису файлів з архіву рівень оптимізації швидкості завантаження сайту збільшився на два пункти.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(28 голосів, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *