Ваш власний бренд – Ваш авторитет.

Сьогодні поговоримо на цікаву і дуже важливу тему, присвячену розробці вдалої стратегії популяризації Вашого продуктів, сайтів, чи послуг в мережі інтернет та їх монетизації.   Ця тема актуальна також і для інших сфер бізнес діяльності. Маю надію, що дана публікаціє буде саме вчасною і корисною для тих людей, які шукають і потребують саме такого роду інформацію. Буду радий, якщо мій допис стане джерелом натхнення для продукування інших ідей у цьому напрямку.

Є така мудрість – спочатку працюй на свій авторитет, а потім авторитет буде працювати на тебе.

Здебільшого початківці не мають можливостей наймати професійних SEO спеціалістів і змушені виробляти власну стратегію розвитку свого авторитету, бренду. Та і ризик нарватися на липових сеошників теж є чималий. Можна витратити гроші і не отримати взамін жодного результату. Якщо у Вас недостатньо стартового капіталу то вихід один – вивчати основи інтернет маркетингу і почати працювати над власним брендом. Іншими словами – вчитися генерувати клієнтів. Відразу хочу застерегти від надмірних іллюзій що до найкоротшого шляху до успіху. Вам доведеться довго і вперто працювати, експерементувати, помилятися і виправляти помилка на шляху до мети.

Щоб виростити власний бренд потрібно наполегливо працювати щодня, регулярно.  Надалі він допоможе Вам генерувати кошти та клієнтську мережу для успішного розвитку Вашої справи.

На початковому етапі особистий бренд трохи простіше побудувати – оскільки це стосується лише однієї людини, і це може бути відмінним способом для старту будь-якого проекту.

Деякі поради для початку:

 • Будьте від початку послідовними і терплячими, налаштовуйтесь на серйозну і тривалу роботу.
 • Ведіть регулярний блог, можна не один – в залежності від Ваших інтересів чи вподобань.
 • Щотижня створюйте один відеоматеріал.
 • Публікуйте гостьовий матеріал на різних популярних блогах.
 • Надавайте певні безкоштовні інструменти на Вашому сайті.
 • Популяризуйте Ваш ресурс у соціальних мережах. Використовуйте відомі розкручені бренди інтернет ресурсів для отримання частки їхньої аудиторії.
 • Розширюйтеся на міжнародному рівні. (Публікуйте матеріали різними мовами)

Створіть особистий бренд і думайте про перспективу створення на його базі корпоративного бренду.

Не слід розділяти процес створення особистого та корпоративного бренду, адже ці процеси синонімічні. Вам потрібно забезпечити одночасно збалансоване і гарне поєднання персонального та майбутнього  корпоративного бренду.

Дуже важливо мати ідентичність бренду. Вдалий вибір назви і поступово бренд досягне своєї ідентичності.

Ви самі повинні стати власним успішним брендом, щоб люди могли з легкістю сприймати Вашу інформацію і довіряти Вам, мали потребу і шукали можливості нового спілкування з Вами. Люди приймуть Вашу пораду, оскільки Ви – на виступаєте на першому плані як людина, особистість, а не безликий  бізнес. Консультування і спілкування повинні бути Вашою головною пристрастю і тоді все буде робитися від душі і успіх не забариться. Відкладіть бізнес аспект на другий план, пишіть від душі з пристрастю, адже гроші не основне в нашому житті, вони всього навсього публічний індикатор успішності бізнесу.  У більшості своїй користувачі підписуються саме на щирі та правдиві публікації від цікавих та креативних авторів, скоріш за все автор приваблює їх як чесна і порядна людина. Не слід пропонувати себе як особистість, пропонуйте лише свої можливості, знання.

Якщо Ви до кінця дочитали дану публікацію, значить Ви зайшли її корисною! Тому дякую за терпіння і увагу!

Висновок:

Отже, вірте в те що ви робите, і ваш шлях обов’язково приведе до успіху! Ви все зможете – продовжуйте працювати у вибраному напрямку, продовжуйте трансформуватися в успішного розробника. Вдосконалення не має меж!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(27 голосів, в середньому: 5 з 5)

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *