Українська мова в WordPress

Описуємо як налаштувати  інтерфейс WordPress українською мовою відразу після установки. Інформація призначена для початківців, гуру WordPress можуть поблажливо посміхнутись і перейти у більш складний розділ сайту, але перш ніж піти, прочитайте абзац нижче!

Хоча при цьому пропоную просвітленим та гуру пригадати період власного “чаювання”, коли Ви, щоб стати великим знавцем WordPress та тонкощів WEB розробки, проводили години свого життя в Інтернеті.
guruХоча я не виключаю можливості, що деякі гуру отримали знання про WordPress разом з материнський молоком і “чайниками” ніколи не були.
Якщо Ви один з них, то прийміть мою глибоку пошану і низький уклін, як ознаку вдячності за те, що Ви освятили своєю присутністю мій скромний блог!

А тепер до справи. Виходимо з того, що Ви встановили останню актуальну версію WordPressWordPress взагалі підтримує українську локалізацію, але у випадку, якщо Ви в силу певних обставин встановили англійську версію, то Вам потрібно провести певні налаштування сайту, у яких вибрати українську мову.

Налаштування проходить зовсім легко, буквально в три кроки.
Крок 1:

В панелі управління WordPress знаходимо пункт меню “Settings”, яке розміщене в колонці зліва і тиснемо на нього;

Крок 2:

у головному вікні параметрів знаходимо пункт Site Language і у випадаючому списку вибираємо uk.

lang select wordpress

Вибір локалізації

uk – це не об’єднане королівство, а саме так позначається українська локалізація!

Вибрали і внизу тиснемо кнопку Save Changes, сторінка перезавантажується і отримуємо всі написи WordPress українською мовою.

save changes

Кнопка Save Changes

ukraine lang wordpress

Інтерфейс українською

Ось така вийшла коротенька шпаргалочка! Бажаю успіхів у сайтопобудові!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(31 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *